Bokserki

W ofercie PitbullCity znajdziesz bokserki od pitbull West Coast oraz Under Armour, przeznaczone do noszenia na co dzień, jak i funkcyjne- idealne podczas treningów. Bokserki męskie, w zależności od preferencji mogą posiadać różny krój. Dobrze dobrana bielizna męska to nie tylko gwarancja wysokiego komfortu podczas noszenia,... czytaj więcej

W ofercie PitbullCity znajdziesz bokserki od pitbull West Coast oraz Under Armour, przeznaczone do noszenia na co dzień, jak i funkcyjne- idealne podczas treningów. Bokserki męskie, w zależności od preferencji mogą posiadać różny krój. Dobrze dobrana bielizna męska to nie tylko gwarancja wysokiego komfortu podczas noszenia, czy ochrona przed otarciami delikatnej skóry, to przede wszystkim ten element garderoby, którego złe dopasowanie może zdecydowanie wpłynąć na efekt końcowy stylizacji. Podobnie jak slipy, bardziej przylegające do ciała, z dłuższymi nogawkami, na szerokiej elastycznej gumie, nie tylko nie powodują ucisku, co chronią przed otarciami ud. Odpowiednio dobrany rozmiar nie będzie powodował dyskomfortu spowodowanego uciskiem, a gładki materiał nie będzie odznaczał się pod spodniami. Bokserki to idealny model bielizny, który sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale także w przypadku bardziej eleganckich wyjść, kiedy klasyczne jeansy zastępują materiałowe spodnie.

Wybierając bieliznę sportową, zwróć uwagę na długość nogawek jakie posiadają bokserki, a także materiał, z których został uszyte. Poznaj ofertę naszego sklepu, w której znajdziesz bokserki w wielopakach, a także sportową bieliznę oddychającą.

schowaj pełen opis
Rozmiar
Producent
Kolor
Cena
    oddo
Flaga
Twój wybór: Usuń wszystko