Plecaki

W naszym sklepie internetowym znajdziesz plecaki Pitbull, Under Armour oraz PGWear. W zależności od przeznaczenia oferujemy plecaki doskonałe do przenoszenia rzeczy na co dzień, a także plecaki i torby sportowe, dedykowane zarówno rowerzystom czy biegaczom, jak i miłośnikom sportów siłowych, którzy... czytaj więcej

W naszym sklepie internetowym znajdziesz plecaki Pitbull, Under Armour oraz PGWear. W zależności od przeznaczenia oferujemy plecaki doskonałe do przenoszenia rzeczy na co dzień, a także plecaki i torby sportowe, dedykowane zarówno rowerzystom czy biegaczom, jak i miłośnikom sportów siłowych, którzy potrzebują plecaka, w którym pomieszcza cały sportowy sprzęt. Plecaki treningowe Pitbull zostały uszyte ze specjalnej tkaniny oddychającej, która doskonale przepuszcza powietrze. Zewnętrzna warstwa wodoodporna sprawia, że jest on przeznaczony także do czynności outdoorowych bez obaw przed działaniem czynników atmosferycznych.

Średnia objętość plecaków to 25l, w zależności od modelu jest ona różna. Oferowane plecaki sportowe z powodzeniem pomieszczą sprzęt i odzież sportową, a także sprawdzą się podczas wycieczek czy jako torby podróżne na średnią zawartość.

schowaj pełen opis
Producent
Kolor
Cena
    oddo
Flaga
Twój wybór: Usuń wszystko