Bezrękawnik Fairmount

Ciepła kamizelka puchowa z elastycznym, mocnym ściągaczem.
Wykonana z wysokiej jakości nylonu. Wypełniona łatwym w utrzymaniu, zapewniającym ciepło syntetycznym puchem. Ocieplany, regulowany kaptur doczepiany do kamizelki metalowymi napami.
Chroniący przed wiatrem wysoki kołnierz.
Kamizelka zapinana grubym plastikowym zamkiem z metalowym sygnowanym logo uchwytem. Dwie wewnętrzne kieszenie zapinane na zamek i guzik. Przednie kieszenie na dłonie zapinane na zamki. Firmowa naszywka na lewej piersi.

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 27.09.2017

    Towar zgodny ze zdjęciem i opisem. Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie, polecam.

ROZMIAR SZEROKOŚĆ DŁUGOŚĆ
S 5964
M6065
L6266
XL6468
2XL6670
3XL6872

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane