Bluza - kurtka rozpinana z kapturem Vinterskrud

Bluza z najnowszej kolekcji Thor Steinar 2015. Ocieplana bluza rozpinana z kapturem. Aplikacja po lewej stronie na klatce piersiowej. Dwie boczne kieszenie. Z tyłu bluzy duża aplikacja połączona z haftem. Mocne ściągacze na dole bluzy oraz przy rękawach. Podszewka bluzy wraz z kapturem wykonana z miekkiego futerka. Materiał 65% bawełna, 35% poliester.

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane