Bluza rozpinana z kapturem California

Poszukujesz bluzy z kapturem, która łączy w sobie oryginalność aplikacji i klasyczność kroju? Dokładnie taki jest model California pochodzący z najnowszej kolekcji ubrań popularnej marki Pit Bull West Coast.

Czarną bluzę uszyto z bawełny. Materiał ma wysoką jakość i gramaturę (400g/m), co sprawia, że jest gruby, a w bluzie jest ciepło. Wietrzna pogoda nie będzie przeszkodą nie tylko dlatego, że w bluzie jest kaptur, ale też przez to, że można go regulować bawełnianym sznurkiem. Ochronę uzupełniają elastyczne ściągacze i otwory na kciuki. Skóra przy karku nie ulegnie otarciom dzięki jedwabnej lamówce zasłaniającej łączenie przy kapturze. Bluzę można bez trudu rozpinać dzięki wszytemu zamkowi. Po jego obu stronach znajdują się kieszenie, w których bez problemu można umieścić potrzebne rzeczy.

Duża aplikacja z przodu prezentująca nazwę Pit Bull West Coast podkreśla charakter bluzy. Na kapturze znajduje się napis San Diego. W górnej części jednego rękawa znajduje się materiałowa naszywka. Druga, przedstawiająca logo firmy, widnieje na jednej z kieszeni.

ROZMIARABC
S69 CM 57 CM65 CM
M72 CM59 CM68 CM
L77 CM67 CM68 CM
XL77 CM68 CM69 CM
XXL80 CM69 CM70 CM
3XL82 CM72 CM70 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane