Bluza rozpinana z kapturem damska San Diego

Szukasz wygodnej bluzy na chłodne dni? Te warunki z łatwością spełnia granatowa bluza San Diego od znanego producenta odzieży sportowej – Pit Bull West Coast.

W bluzie jest ciepło, ponieważ przygotowano ją z wysokogatunkowej bawełny o gramaturze 400g/m. Poza tym, przed wiatrem skutecznie chronią elastyczne zakończenia i specjalne otwory na kciuki umieszczone w mankietach, a także regulowany sznurkiem kaptur. Z przodu bluzy wszyto zamek błyskawiczny, którym można ją swobodnie rozpinać. Po obu stronach zamka znajdują się kieszenie. Wewnętrzny szew znajdujący się na łączeniu z kapturem, został zakryty jedwabną lamówką, dzięki czemu skóra nie jest narażona na otarcia.

Z przodu bluzy, po lewej stronie, znajduje się spory nadruk z oznaczeniem firmy Pit Bull West Coast. Jej nazwa jest też dobrze widoczna na prawym rękawie. Logo Pit Bull widnieje na skórzanej naszywce, a także na brzegu kaptura. W rogu kieszeni znajduje się materiałowy element.

ROZMIARABC
XS62 CM45 CM61 CM
S62 CM46 CM61 CM
M64 CM49 CM63 CM
L65 CM51 CM64 CM
XL66 CM54 CM64 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane