Promocja

Bluza rozpinana z kapturem Performance 2

Bluza rozpinana z kapturem Performance 2. Bluza z najnowszej kolekcji Thor Steinar Wiosna / Lato 2014. Nylonowe suwaki w kontrastowym kolorze. Na kapturze wstążka. Na piersi nadrukowane logo marki. Kaptur z wysoko zapinaną stójką. Dwie kieszenie z przodu zapinane na zamek. Na plecach nadruk. Z tyłu kurtki u dołu zamek który po otwarciu pozwala na lepszą wentylację. Wnetrze kurtki wykończone siatką. Materiał 100 % poliester.

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane