Bluza Valhalla

Valhalla. Zaczerpnięty z nordyckich podań, mityczny pałac poległych dusz najdzielniejszych wojowników, w którym szkolą się pod okiem Odyna by w Ragnarok stoczyć walkę z olbrzymami.
Na bluzie umieszczono podobiznę berserka- mitycznego wojownika odzianego w skórę zwierzęcego przewodnika, który gotowy jest do podjęcia swojej walki.

Pitbull Valhalla to uszyta z wysokiej jakości, grubej bawełny (400g/m) bluza typu crewneck. Szew na karku został dodatkowo podszyty jedwabną lamówką, którą chroni skórę przed otarciami.

Sportowy fason bluza zachowuje dzięki grubym ściągaczom. W zakończeniach ściągaczy rękawów umieszczono obszyte otwory na kciuk, dzięki którym część rękawa może zostać nasunięta na dłoń podnosząc jej ochronę przed zimnem. Bluza sygnowana jest logo producenta widocznym na skórzanej naszywce na lewym ramieniu oraz na froncie ponad lewym biodrem.

W naszej ofercie znajdziesz również model z kapturem.

ROZMIARABC
S66 CM56 CM65 CM
M70 CM57 CM67 CM
L72 CM63 CM68 CM
XL74 CM66 CM68 CM
2XL79 CM70 CM70 CM
3XL80 CM72 CM71 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane