Bluza z kapturem damska Pitbull California

Szukasz bluzy na chłodne dni, która połączy w sobie klasyczny krój i nieszablonowy kolor? Właśnie taka jest California z najnowszej kolekcji Pit Bull West Coast.

Bluza została wyprodukowana z grubej bawełny o gramaturze 400g/m. Materiał sprawił, że bluzę można nosić nawet wtedy, kiedy za oknem panują niskie temperatury. Dodatkowym zabezpieczeniem przed wiatrem są elastyczne ściągacze i obszyte otwory na kciuki. Bluzę wyposażono w regulowany sznurkiem kaptur i dużą, zewnętrzną kieszeń. W wyniku troski o najdrobniejsze elementy, wewnętrzny szew przy bluzie okryto jedwabną tasiemką, żeby nie narażać skór na otarcia.

Najbardziej w oczy rzuca się aplikacja z przodu. To ona najbardziej podkreśla charakter ubrania. Na lewym rękawie znajduje się niemal okrągły element z nazwą firmy i rysunkiem pitbulla. Logo producenta jest widoczne na materiałowej naszywce na kieszeni. Natomiast kaptur ozdobiono ciekawie wykonanym napisem „San Diego”.

Bluza z kapturem California jest dostępna również w innych kolorach.

ROZMIAR

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane