Dostawa 0 zł

Czapka Sportstyle Mesh

-Elastyczna konstrukcja zapewnia wyjątkowy komfort
-Siatkowany panel z tyłu czapki dla jeszcze lepszej wentylacji
-Opaska wewnątrz zaprojektowana w technologii HeatGear® chłodzi i odprowadza wilgoć sprawiając że czujesz się sucho i lekko
-Wyszywane logo UA
-Poliester/Elastan

ROZMIAR UNIWERSALNY
MEN'S OSFA / 56 CM - 60 CM
WOMEN'S OSFA / 54 CM - 58 CM
KIDS' OSFA / 53 CM - 57 CM
JAK MIERZYĆ : ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR ,ZMIERZ TAŚMĄ KRAWIECKĄ OBWÓD GŁOWY W JEJ NAJSZERSZYM MIEJSCU . PORÓWNAJ POMIAR , Z TABELĄ I WYBIERZ ROZMIAR ODPOWIEDNI DLA CIEBIE .

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane