Koszulka Banner

Pomarańczowa koszulka z serii Banner to jedna z opcji od Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Produkt pochodzi z kolekcji Basic, która stanowi świetną bazę do tworzenia stylizacji w ulicznym stylu. T-shirt uszyto z wysokogatunkowej bawełny, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. W trosce o wygodę zadbano również o adekwatną gramaturę materiału (180g/m2), dzięki czemu produkt jest doskonały do używania także w cieplejszą pogodę. Natomiast znajdująca się od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka chroni przed powstawaniem otarć.

Koszulki Pitbull z serii Banner dostępne są w rozmaitych opcjach kolorystycznych . Uniwersalny styl t-shirtu zapewniają subtelne elementy ozdobne. Na przodzie, pośrodku na wysokości klatki piersiowej umieszczono symbol producenta, a poniżej przy dolnym szwie opatrzoną znakiem marki naszywkę. Z tyłu także widnieje logo producenta umieszczony przy kołnierzu, a całość uzupełnia pociągnięte wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 26.06.2018

    Zgodne z opisem

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane