Koszulka Banner

T-shirt w kolorze granatowym z serii Banner to jedna z opcji od marki Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która generuje świetną bazę do tworzenia outfitów w ulicznym stylu. Koszulkę zrobiono z 100 % bawełny o wysokiej jakości, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. W trosce o komfort zadbano też o należytą gramaturę materiału (180g/m2), co sprawia, że koszulka jest świetna do używania także w cieplejszą pogodę. Z kolei wszyta od wewnętrznej strony, tuż pod kołnierzem lamówka zapobiega przed powstawaniem otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Banner dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych . Klasyczny wygląd produktu zapewniają subtelne elementy ozdobne. Z przodu, w centralnej części na klatce piersiowej umieszczono symbol producenta, niżej natomiast nad dolnym szwem sygnowaną aplikację. Tylna część również ma znak firmowy marki umieszczony pod kołnierzem, a całość kwituje przebiegające wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane