Koszulka Beer

Biały t-shirt z serii Beer to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. Produkt jest częścią kolekcji Basic, która generuje doskonałą podstawę do formowania outfitów w streetwearowym stylu. T-shirt uszyto z 100% bawełny wysokiego gatunku, która utrzymuje fason produktu przez cały czas jego noszenia. W trosce o komfort zadbano też o odpowiednią gramaturę tkaniny (180g/m2), w związku z czym produkt jest świetny do używania też podczas cieplejszych dni. Z kolei znajdująca się od wewnętrznej strony, tuż pod kołnierzem lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Beer występują także w innych kolorach . Klasyczny wygląd produktu zapewniają nienachalne elementy ozdobne. Na przodzie, po środku umieszczono ilustrację imitującą puszkę piwa, na której widać nazwę producenta, a niżej przy dolnym szwie opatrzoną znakiem marki naszywkę. Tył z kolei posiada nadruk z nazwą marki zlokalizowany na wysokości karku, a całość kwituje pociągnięte wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

ROZMIARAB
S68 CM47 CM
M70 CM53 CM
L75 CM57 CM
XL77 CM60 CM
XXL78 CM62 CM
3XL8465 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane