Koszulka Beer

Niebieska koszulka z serii Beer to propozycja od Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. T-shirt wywodzi się z kolekcji Basic, która stanowi idealną bazę do formowania zestawów w lekkim stylu. Produkt wykonano z 100 % bawełny wysokiego gatunku, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. Dla zwiększenia komfortu zadbano także o dobrą gramaturę tkaniny (180g/m2), co sprawia, że t-shirt jest świetny do noszenia też w cieplejszą pogodę. Za to umieszczona od wewnętrznej strony, tuż pod kołnierzem lamówka zapobiega przed powstawaniem otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Beer  występują w kilku opcjach kolorystycznych . Uniwersalny styl produktu dają nienachalne zdobienia. Na froncie, po środku zamieszczono ilustrację imitującą puszkę piwa, na której widać nazwę Pitbull West Coast, poniżej natomiast przy szwie opatrzony znakiem marki emblemat. Tylna część z kolei ma nadruk z nazwą producenta zlokalizowany przy kołnierzu, a wszystko kwituje biegnące wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 28.08.2018

    Miły materiał w dotyku czuć jakość produktu które przewyższa resztę w podobnej cenie

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 15.08.2018

    Polecam

ROZMIARAB
S68 CM47 CM
M70 CM53 CM
L75 CM57 CM
XL77 CM60 CM
XXL78 CM62 CM
3XL8465 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane