Koszulka Beer

-shirt w odcieniu zielonym z serii Beer to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. Koszulka pochodzi z kolekcji Basic, która generuje idealną podstawę do formowania zestawów w ulicznym stylu. T-shirt wykonano z 100 % bawełny wysokiego gatunku, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. Dla zwiększenia wygody zadbano również o dobrze dobraną gramaturę materiału (180g/m2), w związku z czym koszulka jest świetna do noszenia również w cieplejsze dni. Za to znajdująca się od wewnętrznej strony, przy kołnierzu lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Beer dostępne są w różnych kolorach . Klasyczny wygląd produktu dają nienachalne zdobienia. Na froncie, po środku zamieszczono ilustrację imitującą puszkę piwa, gdzie znajduje się nazwę producenta, a poniżej nad szwem opatrzoną znakiem marki naszywkę. Tylna część natomiast posiada napis Pitbull West Coast zlokalizowany na wysokości karku, a całość uzupełnia pociągnięte wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARAB
S68 CM47 CM
M70 CM53 CM
L75 CM57 CM
XL77 CM60 CM
XXL78 CM62 CM
3XL8465 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane