Koszulka Cal Flag

Jedną z wiosenno-letnich propozycji od marki Pitbull West Coast jest są koszulki Cal Flag pochodzące z serii Brand nawiązującej do miejsca pochodzenia firmy. Do stworzenia t-shirtów wykorzystano wysokogatunkową bawełnę, dzięki czemu zachowują one swój kształt nawet podczas długiego ich użytkowania. Gramatura materiału (180g/m2) została dobrana adekwatnie do pory roku, dlatego koszulki Pitbull śmiało można nosić także w cieplejsze dni. Oprócz tego przy kołnierzu od wewnątrz wszyto lamówkę, mającą chronić skórę przed powstawaniem otarć.

Koszulki Cal Flag występują w sześciu kolorach, a każdy z nich posiada biegnące wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie. Biały t-shirt jest praktycznie gładki z tyłu. Jedynie na wysokości karku zawiera nadruk z nazwą producenta. Z kolei z przodu widnieje grafika odnosząca się poprzez symbole i kolory do flagi Kaliforni. Warto dodać, że na oryginalnej fladze widnieje niedźwiedź, a na koszulkach Cal Flag został on zastąpiony Pitbullem. Dodatkowo przy dolnym szwie umieszczono naszywkę z logiem marki.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 14 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 112

81-388 Gdynia

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane