Koszulka Cal Flag

Seria Brand inspirowana jest miejscem, z którego wywodzi się firma Pitbull West Coast. W jej skład wchodzi wiosenno-letnia kolekcja koszulek Cal Flag dostępnych w kilku kolorach. Motyw przewodni produktu stanowi umieszczona na froncie grafika nawiązująca do flagi Californi. Wykorzystano charakteryzującą ją kolorystykę, a element zwierzęcy w oryginale przedstawiaja cy niedźwiedzia zamieniono na psa rasy Pitbull. W trosce o szczegóły przy dolnym szwie umieszczono sygnowaną logiem producenta naszywkę. Z tyłu natomiast na wysokości karku znajduje się nazwa marki, a dla kontrastu wzdłuż linii ramion poprowadzono wyraźne przeszycia.

Czarna koszulka Cal Flag wykonana została z 100% bawełny o wysokiej jakości, a gramatura materiału (180g/m2) została dobrana z uwzględnieniem pory roku, na jaką przeznaczony jest produkt. O komfort noszenia zadbano za pomocą wszytej od wewnątrz, pod kołnierzem lamówki, której zadaniem jest ochrona skóry przed powstawaniem otarć.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane