Koszulka California Flag 17

Gładki tył tej koszulki Pit Bull z kolekcji wiosna/lato kieruje całą uwagę na przód, na którym pojawia się stonowany, jednak nadal przykuwający uwagę wzór. Występuje na nim pit bull, wpatrujący się w czerwoną gwiazdę, wiszącą nad nim. Koszulka może nie szokuje swoim horrorowym nadrukiem, ale wciąż zachwyca, jak bardzo jest on przemyślany. T-shirt będzie właściwym elementem ubioru dla stanowczego mężczyzny, który nie stawia oczywistość. Koszulka występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, a każdą wykonano z dobrej jakości bawełny i trwałym nadrukiem, dzięki czemu będzie się ją dobrze nosiło.

Materiał 100% bawełna, G/m 180, Seria: Regular Line

RozmiarSzerokośćDługość
S4868
M5274
L5578
XL5880
XXL6281
XXXL6383

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane