Koszulka Chest Logo

Biała koszulka z serii Chest Logo to jedna z propozycji od marki Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Produkt pochodzi z kolekcji Basic, która tworzy doskonałą podstawę do formowania stylizacji w miejskim stylu. Koszulkę stworzono z 100% bawełnianego wysokiego gatunku, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. Dla zwiększenia wygody zadbano także o dobrze dobraną gramaturę tkaniny (180g/m2), dzięki czemu t-shirt jest świetny do noszenia również podczas cieplejszych dni. Z kolei wszyta od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka zapobiega przed powstawaniem otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Chest Logo dostępne są w różnych kolorach . Klasyczny wygląd t-shirtu dają delikatne elementy ozdobne. Na przodzie, w centralnej części na klatce piersiowej umieszczono symbol producenta, poniżej natomiast przy dolnym szwie opatrzony znakiem marki emblemat. Tylna część z kolei posiada nadruk z nazwą producenta umiejscowiony przy kołnierzu, a wszystko dopełnia biegnące wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane