Koszulka Chest Logo

Koszulka o barwie melanżu w jasnoszarym odcieniu z serii Chest Logo to jedna z propozycji od marki Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która stanowi idealną podstawę do tworzenia zestawów w streetwearowym stylu. Koszulkę wykonano z 100% bawełny o wysokiej jakości, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. Dla zwiększenia komfortu zadbano też o właściwą gramaturę tkaniny (180g/m2), co sprawia, że produkt jest świetny do noszenia także w cieplejsze dni. Z kolei wszyta od wewnętrznej strony, tuż pod kołnierzem lamówka chroni przed powstawaniem otarć.

Koszulki Pitbull z serii Chest Logo dostępne są w różnych kolorach . Uniwersalny styl t-shirtu zapewniają nienachalne elementy ozdobne. Z przodu, na środku na wysokości klatki piersiowej umieszczono logo producenta, a poniżej przy szwie opatrzony znakiem marki emblemat. Z tyłu natomiast ma tekst z nazwą producenta znajdujący się pod kołnierzem, a całość dopełnia pociągnięte wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane