Koszulka Chest Logo

Pomarańczowy t-shirt z serii Chest Logo to propozycja od Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Koszulka jest częścią kolekcji Basic, która stanowi świetną bazę do kreowania stylizacji w miejskim stylu. Produkt wykonano z bawełny wysokiego gatunku, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. Chcąc zadbać o komfort zadbano także o dobrą gramaturę tkaniny (180g/m2), dzięki czemu produkt jest świetny do używania także podczas cieplejszych dni. Z kolei znajdująca się od wewnątrz, pod kołnierzem lamówka zapobiega przed powstawaniem otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Chest Logo  występują w kilku opcjach kolorystycznych . Standardowy wygląd t-shirtu zapewniają delikatne zdobienia. Na froncie, po środku na wysokości piersi zamieszczono logo producenta, niżej natomiast przy szwie opatrzoną znakiem marki naszywkę. Z tyłu z kolei ma tekst z nazwą marki zlokalizowany przy kołnierzu, a wszystko uzupełnia biegnące wzdłuż linii ramion wyraziste przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane