Koszulka Chest Logo

Czarna koszulka z serii Chest Logo to jedna z propozycji od marki Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. T-shirt wywodzi się z kolekcji Basic, która stanowi doskonałą podstawę do kreowania stylizacji w ulicznym stylu. Produkt stworzono z 100% bawełny o wysokiej jakości, dzięki czemu produkt zachowuje swój fason przez cały czas użytkowania. W trosce o komfort zadbano też o należytą gramaturę materiału (180g/m2), dzięki czemu produkt jest świetny do noszenia także podczas cieplejszych dni. Z kolei umieszczona od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka niweluje ryzyko powstawania otarć.

Koszulki Pitbull z serii Chest Logo dostępne są w różnych kolorach . Standardowy styl produktu dają subtelne zdobienia. Z przodu, w centralnej części na wysokości piersi umieszczono logo producenta, niżej natomiast nad szwem sygnowaną aplikację. Tylna część z kolei posiada tekst z nazwą marki znajdujący się przy kołnierzu, a całość kwituje biegnące wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 25.06.2018

    Super polecam

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 09.06.2018

    Dostawa szybka, produkt zadowalający

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane