Koszulka Classic Boxing 18

Błękitna koszulka w królewskim odcieniu z serii Classic Boxing to propozycja od Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która stanowi idealną podstawę do kreowania outfitów w miejskim stylu. T-shirt stworzony został z wysokiej jakości bawełny, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. Chcąc zadbać o komfort zadbano również o odpowiednią gramaturę tkaniny (180g/m2), w związku z czym koszulka jest doskonała do noszenia także podczas cieplejszych dni. Z kolei umieszczona od wewnątrz, pod kołnierzem lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Classic Boxing dostępne są w rozmaitych opcjach kolorystycznych . Klasyczny styl t-shirtu dają delikatne zdobienia. Na froncie, w centralnej części na klatce piersiowej zlokalizowano nazwę producenta, a poniżej przy szwie opatrzony znakiem marki emblemat. Tył natomiast ma tekst z nazwą marki zlokalizowany pod kołnierzem, a wszystko dopełnia przebiegające wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARAB
S66 CM49 CM
M73 CM53 CM
L74 CM56 CM
XL77 CM59 CM
XXL78 CM62 CM
3XL8366 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane