Koszulka Classic Logo 18

Koszulka Pitbull w szarym kolorze, z serii Classic Logo to jedna z propozycji od marki Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. T-shirt jest częścią kolekcji Basic, która generuje najlepszą bazę do tworzenia zestawów w lekkim stylu. Produkt zrobiony został z bawełny wysokiej klasy, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. Dla lepszego komfortu zadbano też o dobrze dobraną gramaturę tkaniny (180g/m2), co sprawia, że koszulka jest doskonała do noszenia również w cieplejsze dni. Za to znajdująca się od wewnątrz, przy kołnierzu lamówka niweluje ryzyko powstawania otarć.

Koszulki Pitbull z serii Classic Logo dostępne są w różnych kolorach . Klasyczny wygląd produktu dają subtelne zdobienia. Na przodzie, na środku na wysokości klatki piersiowej umieszczono logo producenta, a poniżej nad dolnym szwem sygnowaną aplikację. Z tyłu natomiast jest pusta, jedynie wzdłuż linii ramion pociągnięto wyraziste przeszycie.

ROZMIARAB
S66 CM49 CM
M69 CM52 CM
L73 CM55 CM
XL76 CM59 CM
XXL80 CM62 CM
3XL84 CM64 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane