Koszulka Doggy

Koszulka w kolorze szarym z serii Doggy to jedna z propozycji od Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która tworzy świetną podstawę do tworzenia zestawów w ulicznym stylu. T-shirt wykonano z bawełny o wysokiej jakości, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. W trosce o wygodę zadbano również o dobrą gramaturę tkaniny (180g/m2), w związku z czym produkt jest idealny do używania też w cieplejszą pogodę. Z kolei wszyta od wewnętrznej strony, przy kołnierzu lamówka niweluje ryzyko powstawania otarć.

Koszulki Pitbull z serii Doggy dostępne są także w innych kolorach . Uniwersalny styl produktu zapewniają nienachalne zdobienia. Na przodzie, w centralnej części zlokalizowano grafikę z motywem psa oraz nazwą producenta, poniżej natomiast przy dolnym szwie opatrzoną symbolem marki aplikację. Tył natomiast posiada napis z nazwą Pitbull West Coast umieszczony na wysokości karku, a wszystko dopełnia biegnące wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

ROZMIARAB
S68 CM49 CM
M70 CM53 CM
L73 CM55 CM
XL77 CM59 CM
XXL77 CM61 CM
3XL83 CM65 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane