Koszulka Doggy

Czerwony t-shirt w kolorze burgundowym z serii Doggy to jedna z propozycji od Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Koszulka wywodzi się z kolekcji Basic, która generuje najlepszą podstawę do tworzenia zestawów w streetwearowym stylu. T-shirt uszyto z bawełny wysokiej klasy, która utrzymuje fason produktu przez cały czas jego noszenia. W trosce o wygodę zadbano również o adekwatną gramaturę tkaniny (180g/m2), w związku z czym koszulka jest idealna do noszenia również podczas cieplejszych dni. Z kolei umieszczona od wewnątrz, pod kołnierzem lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Doggy występują także w innych kolorach . Standardowy styl produktu dają nienachalne elementy ozdobne. Na froncie, w centralnej części zlokalizowano grafikę z motywem psa rasy Pitbull oraz nazwą marki, poniżej natomiast nad dolnym szwem opatrzoną znakiem producenta aplikację. Tył natomiast posiada napis z nazwą Pitbull West Coast zlokalizowany pod kołnierzem, a wszystko kwituje pociągnięte wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycie.

ROZMIARAB
S68 CM49 CM
M70 CM53 CM
L73 CM55 CM
XL77 CM59 CM
XXL77 CM61 CM
3XL83 CM65 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane