Koszulka Eighty Nine

Jedną z propozycji na sezon wiosenno-letni od Pitbull West Coast jest czarna koszulka z serii Eighty Nine. Podobnie, jak pozostałe dostępne wersje kolorystyczne wykonana została z bawełny wysokiej klasy, a gramatura materiału została dobrana adekwatnie do pory roku, na jaką przeznaczony jest produkt. Dzięki temu koszulki Pitbull są wytrzymałe i świetnie sprawdzają się nawet podczas cieplejszych dni. Dodatkowy komfort zapewnia umieszczona od wewnętrznej strony, tuż pod kołnierzem lamówka, która zapobiega powstawaniu otarć.

Przód t-shirtu ozdobiony jest za pomocą dwu kolorowego nadruku z nazwą producenta oraz znajdującą się przy dolnym szwie naszywką opatrzoną logiem marki. Z tyłu natomiast widnieje wielkości grafika, w której główny element stanowi liczba 89. Dla kontrastu wzdłuż linii ramion pociągnięto wyraźnie widoczne przeszycia. Materiał 100% bawełna.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane