Koszulka Euclid

Oferowany tutaj model koszulki Pit Bull z serii basic jest prosty, ale zarazem interesujący. Front t-shirtu zdobi napis Pit Bull umieszczony w ramkach, zajmujący całą klatkę piersiową. Na tyle widać jedynie niewielkie logo producenta, dzięki czemu cała uwaga skupia się na przodzie t-shirtu. Możesz wybierać spośród czterech wersji kolorystycznych między barwami bardziej rzucającymi się w oczy, na przykład pomarańczową, czy stonowanymi – czarną lub ciemnogranatową. Dzięki temu masz możliwość wybrania takiego t-shirtu, który z łatwością podkreśli Twój styl.

Materiał 100% bawełna, G/m 180, Seria: Basic Line

RozmiarSzerokośćDługość
S4868
M5274
L5578
XL5880
XXL6281
XXXL6383

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane