Koszulka Frame

Biały t-shirt z serii Frame to jedna z propozycji od Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Koszulka pochodzi z kolekcji Basic, która generuje najlepszą podstawę do tworzenia zestawów w ulicznym stylu. Produkt zrobiono z 100% bawełny wysokiej klasy, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. Chcąc zadbać o komfort zadbano również o adekwatną gramaturę materiału (180g/m2), w związku z czym koszulka jest świetna do noszenia także w cieplejszą pogodę. Z kolei umieszczona od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka zabezpiecza przed otarciami.

Koszulki Pitbull z serii Frame dostępne są także w innych kolorach . Klasyczny styl produktu gwarantują delikatne elementy ozdobne. Na froncie, w centralnej części na wysokości piersi zamieszczono nazwę producenta, poniżej natomiast nad szwem sygnowaną aplikację. Tył z kolei posiada logo producenta zlokalizowany pod kołnierzem, a wszystko dopełnia przebiegające wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 14 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 112

81-388 Gdynia

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane