Koszulka Frame

T-shirt w brązowym kolorze z serii Frame to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która generuje świetną bazę do kreowania outfitów w ulicznym stylu. Koszulkę uszyto z 100% bawełny wysokiej klasy, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. W trosce o wygodę zadbano również o dobrą gramaturę tkaniny (180g/m2), dzięki czemu koszulka jest doskonała do noszenia również w cieplejsze dni. Natomiast znajdująca się od wewnątrz, pod kołnierzem lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Frame występują także w innych kolorach . Standardowy styl produktu zapewniają subtelne zdobienia. Z przodu, w centralnej części na wysokości piersi zlokalizowano nadruk z nazwą producenta, niżej natomiast przy dolnym szwie opatrzoną znakiem marki naszywkę. Tylna część z kolei posiada symbol marki umiejscowiony przy kołnierzu, a wszystko uzupełnia pociągnięte wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 14 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 112

81-388 Gdynia

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane