Koszulka Frame

Koszulka w kolorze czarnym z serii Frame to propozycja od Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Produkt jest częścią kolekcji Basic, która generuje idealną podstawę do tworzenia stylizacji w ulicznym stylu. T-shirt uszyto z 100% wysokogatunkowej bawełny, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. W trosce o wygodę zadbano też o należytą gramaturę materiału (180g/m2), co sprawia, że produkt jest idealny do używania także podczas cieplejszych dni. Natomiast znajdująca się od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka chroni przed otarciami.

Koszulki Pitbull z serii Frame dostępne są w różnych kolorach . Standardowy styl produktu zapewniają nienachalne elementy ozdobne. Na froncie, w centralnej części na klatce piersiowej umieszczono nadruk z nazwą producenta, niżej natomiast nad dolnym szwem opatrzoną symbolem marki naszywkę. Z tyłu natomiast produkt ma symbol marki zlokalizowany pod kołnierzem, a wszystko kwituje pociągnięte wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 14 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 112

81-388 Gdynia

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane