Koszulka Make My Day 17

Dzięki swojemu dużemu nadrukowi koszulka ta przeznaczona jest dla twardych mężczyzn, którzy potrafią być stanowczy i groźni, a jednocześnie posiadają również poczucie humoru. Tył koszulki to jedynie niewielki napis producenta umieszczony na jej samej górze. Największą uwagę należy natomiast poświęcić frontowi, na którym widoczna jest dłoń trzymająca pistolet, który jest wycelowany przed siebie, a także czerwony, rzucający się w oczy napis Make my day. Prezentowana koszulka Pit Bull West Coast jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, a każda z nich podkreśli oryginalny gust osoby ją noszącej.

Materiał 100% bawełna, G/m 180, Seria: Regular Line

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 14.11.2017

    koszulka doskonałej jakości, idealnie pasuje, super grafika

RozmiarSzerokośćDługość
S4868
M5274
L5578
XL5880
XXL6281
XXXL6383

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane