Koszulka Merciless

Na przodzie koszulki widać napis producenta, Pit Bull West Coast. To, co wyróżnia ten t-shirt i nadaje mu niecodziennego charakteru, znajduje się jednak na plecach – to duży nadruk, idealnie kontrastujący z czernią materiału. Obok tego złowieszczego kościotrupa trzymającego nóż nikt nie przejdzie obojętnie. Za głową postaci widać napis Merciless, a także napis producenta, podobnie jak na przodzie t-shirtu. Ta koszulka Pit Bull odznacza się dobrą wykonaniem, a także trwałym nadrukiem, dzięki czemu jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy cenią sobie wysoką jakość i trwałość.

Materiał 100% bawełna, G/m 210, Seria: Premium Line

RozmiarSzerokośćDługość
S4868
M5274
L5578
XL5880
XXL6281
XXXL6383

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane