Koszulka Oldschool Logo

T-shirt o barwie burgundowej z serii Oldschool Logo to jedna z propozycji od Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która stanowi najlepszą bazę do kreowania stylizacji w ulicznym stylu. Koszulkę uszyto z wysokiej jakości bawełny, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. W trosce o komfort zadbano też o odpowiednią gramaturę tkaniny (180g/m2), w związku z czym produkt jest świetny do używania także w cieplejsze dni. Za to wszyta od wewnętrznej strony, tuż pod kołnierzem lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Oldschool Logo występują w kilku wariantach kolorystycznych . Standardowy styl t-shirtu gwarantują delikatne elementy ozdobne. Na froncie, w centralnej części na wysokości klatki piersiowej zlokalizowano nazwę producenta, a niżej nad szwem opatrzony symbolem marki emblemat. Z tyłu z kolei widnieje tekst z nazwą producenta znajdujący się przy kołnierzu, a całość dopełnia przebiegające wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARAB
S6748
M7151
L7455
XL7558
XXL8062
3XL8666

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane