Koszulka Opti Cal

Jednym z kolorów tegorocznego sezonu wiosna/lato jest szary. Taki też jest jeden z modeli koszulek Opti Cal pochodzących z serii Brand inspirowanej miejscem narodzin firmy Pitbull West Coast. Główny akcent położono na znajdujący się na froncie nadruk złożony z napisów nawiązujących do regionu Kalifornii czy roku 1989. Całość utrzymano w ciemnoszarej kolorystyce. Przy dolnym szwie dodatkowo zamieszczono opatrzoną logiem producenta naszywkę. Ten sam symbol widnieje na plecach, w górnej części. Uwagę przyciąga także kontrastowe przeszycie biegnące wzdłuż całej linii ramion.

Koszulki Pitbull Opti Cal występuje także w trzech innych kolorach. Do produkcji użyto wysokogatunkowej bawełny stanowiącej materiał o adekwatnie dobranej do pory roku gramaturze (180g/m2). Te cechy sprawiają, że koszulki są doskonałej jakości i świetnie sprawdzają się także podczas cieplejszych dni. W trosce o komfort od wewnętrznej strony, przy kołnierzu wszyto zabezpieczającą przed otarciami lamówkę.
Materiał 100% bawełna.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane