Koszulka Opti Cal

W skład serii Brand inspirowanej czasem i miejscem narodzin marki Pitbull West Coast wchodzą koszulki Opti Cal. Stanowią one jedną z propozycji na sezon wiosenno-letni, na który nadają się idealnie, dzięki adekwatnie dobranej do pory roku gramaturze materiału (180g/m2). Za jakość produktu odpowiada natomiast wykorzystanie do jego uszycia wysokogatunkowej bawełny. Dzięki umieszczonej na wewnętrznej stronie, pod kołnierzem lamówki kark zabezpieczony jest przed ewentualnymi otarciami. Koszulki Pitbull Opti Cal dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych. Materiał 100% bawełna.

Przód ciemnogranatowego t-shirtu pokrywają jasnoszare napisy odwołujące się do nazwy producenta oraz części Kalifornii i roku, w którym utworzono Pitbull West Coast. Oprócz tego, przy dolnym szwie zamieszczono sygnowaną logiem marki naszywkę. Ten sam symbol widnieje w tylnej części produktu, na wysokości karku. Całość uzupełniają kontrastowe szwy biegnące wzdłuż linii ramion.

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 02.04.2018

    Jestem bardzo zadowolony z zakupu i obsługi sprzedających bardzo dobry kontakt pozdrawiam i napewno wrócę

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 14 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 112

81-388 Gdynia

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane