Koszulka PB SD

Granatowy t-shirt z serii PB SD to propozycja od marki Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Produkt pochodzi z kolekcji Basic, która tworzy doskonałą bazę do formowania stylizacji w streetwearowym stylu. Koszulkę wykonano z bawełny o wysokiej jakości, dzięki czemu produkt zachowuje swój fason przez cały czas użytkowania. Dla lepszego komfortu zadbano także o należytą gramaturę materiału (180g/m2), w związku z czym koszulka jest doskonała do noszenia też w cieplejsze dni. Z kolei znajdująca się od wewnątrz, pod kołnierzem lamówka chroni przed powstawaniem otarć.

Koszulki Pitbull z serii PB SD występują w kilku wariantach kolorystycznych . Uniwersalny wygląd t-shirtu dają nienachalne elementy ozdobne. Na froncie, w centralnej części na klatce piersiowej umieszczono nadruk z nazwą producenta, a poniżej przy dolnym szwie opatrzony symbolem marki emblemat. Tył natomiast ma nadruk z nazwą producenta umiejscowiony przy kołnierzu, a całość dopełnia przebiegające wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycie.

ROZMIARAB
S68 CM49 CM
M70 CM53 CM
L73 CM55 CM
XL77 CM59 CM
XXL77 CM61 CM
3XL83 CM65 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane