Koszulka Rating Plate

Koszulka o barwie białej z serii Rating Plate to jedna z propozycji od Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. T-shirt jest częścią kolekcji Basic, która generuje najlepszą podstawę do tworzenia outfitów w miejskim stylu. Produkt stworzono z 100% wysokiej jakości bawełny, która utrzymuje fason produktu przez cały czas jego noszenia. W trosce o komfort zadbano również o odpowiednią gramaturę materiału (180g/m2), w związku z czym koszulka jest świetna do używania także w cieplejsze dni. Za to znajdująca się od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka niweluje ryzyko powstawania otarć.

Koszulki Pitbull z serii Rating Plate dostępne są także w innych kolorach . Klasyczny wygląd produktu dają nienachalne zdobienia. Na przodzie, pośrodku na klatce piersiowej umieszczono napis z nazwą producenta, poniżej natomiast przy dolnym szwie opatrzoną znakiem marki aplikację. Tylna część z kolei posiada nazwę producenta zlokalizowany przy kołnierzu, a wszystko dopełnia pociągnięte wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARAB
S67 CM49 CM
M72 CM52 CM
L74 CM55 CM
XL75 CM58 CM
XXL78 CM64 CM
3XL83 CM66 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane