Koszulka Rating Plate

Szara koszulka Pitbull Rating Plate to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. T-shirt jest częścią kolekcji Basic, która stanowi świetną podstawę do formowania zestawów w ulicznym stylu. Produkt uszyto z wysokiej jakości bawełny 100% , dzięki czemu produkt zachowuje swój fason przez cały czas użytkowania. Dla zwiększenia komfortu zadbano także o odpowiednią gramaturę tkaniny (180g/m2), dzięki czemu t-shirt jest świetny do używania również podczas cieplejszych dni. Za to znajdująca się od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka niweluje ryzyko powstawania otarć.

Koszulki Pitbull z serii Rating Plate dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych . Uniwersalny styl t-shirtu dają subtelne elementy ozdobne. Na przodzie, w centralnej części na wysokości piersi zlokalizowano nazwę producenta, a niżej przy szwie sygnowaną aplikację. Z tyłu z kolei ma napis z nazwą marki zlokalizowany pod kołnierzem, a wszystko dopełnia pociągnięte wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

ROZMIARAB
S67 CM49 CM
M72 CM52 CM
L74 CM55 CM
XL75 CM58 CM
XXL78 CM64 CM
3XL83 CM66 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane