Koszulka Rugby 18

Kolekcja marki Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018 posiada w swoim asortymencie sportową serię koszulek. Składa się na nią sześć modeli czarnych t-shirtów opatrzonych grafiką inspirowaną różnymi dyscyplinami sportowymi. Produkty tworzone są z 100 % bawełny o wysokiej jakości, która gwarantuje utrzymanie fasonu koszulki nawet po jej wielokrotnym użytkowaniu. Gramatura materiału (180g/m2) została dobrana z uwzględnieniem typowych dla wiosny i lata warunków atmosferycznych. Dzięki temu koszulki te są idealne do noszenia także w cieplejsze dni. Dbając o komfort od wewnętrznej strony, przy kołnierzu umieszczono lamówkę chroniącą skórę przed otarciami.

Sportowa koszulka Pitbull Rugby na plecach posiada grafikę prezentującą dwóch graczy. W ich tle widoczne jest logo producenta, a całość utrzymano w odcieniach szarości. Dlatego też umieszczone na górze i dole napisy w kolorze brązu stanowią element wyróżniający. W trosce o detal wzdłuż linii ramion pociągnięto dodatkowo kontrastowe przeszycie. Przód koszulki zdobi natomiast nadruk “Pitbull Sports” zlokalizowany w centralnej części. Z kolei przy dolnym szwie widnieje sygnowana symbolem marki naszywka.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane