Koszulka San Diego Dog 18

Idealnym produktem na na sezon wiosenno-letni jest żółta koszulka San Diego Dog od Pitbull West Coast. Seria ta pochodzi z kolekcji nawiązującej w grafikach do psów rasy Pitbull.Produkt wykonany jest w 100% z bawełny o wysokiej jakości, dzięki czemu koszulka nie traci fasonu nawet po wielokrotnym jej użytkowaniu. W trosce o komfort noszenia, nawet podczas cieplejszych dni, zadbano o odpowiedni dobór gramatury materiału (180g/m2), a ponadto od wewnętrznej strony, pod kołnierzem wszyta została lamówka zabezpieczajaca przed powstawaniem otarć.

Koszulki Pitbull San Diego Dog występują w sześciu wersjach kolorystycznych, gdzie każda posiada odpowiadającą sobie barwą ilustrację umieszczoną na plecach oraz wyraźne przeszycie wzdłuż lini ramion. Wspomniana grafika to wizerunek patrzącego w skupieniu w dal Pitbulla. Ponad nim umieszczono kontrastowe napisy. Do ozdobienia przodu wykorzystano nadruk o ciekawej czcionce z nazwą producenta. O szczegóły zadbano za pomocą naszywki z logiem zlokalizowanej przy dolnym szwie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane