Nowość Bestseller

Koszulka Small Logo 18

Koszulka w odcieniu czerwonym z serii Small Logo to propozycja od marki Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Produkt jest częścią kolekcji Basic, która generuje doskonałą podstawę do tworzenia outfitów w lekkim stylu. Koszulka wykonana została z bawełny wysokiej klasy, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. Dla zwiększenia wygody zadbano również o właściwą gramaturę tkaniny (180g/m2), co sprawia, że produkt jest świetny do noszenia także w cieplejsze dni. Natomiast umieszczona od wewnątrz, przy kołnierzu lamówka chroni przed powstawaniem otarć.

Koszulki Pitbull z serii Small Logo występują w różnych kolorach . Uniwersalny wygląd produktu zapewniają nienachalne elementy ozdobne. Na przodzie, na lewej stronie na klatce piersiowej umieszczono drobne logo producenta, a niżej nad dolnym szwem oraz na rękawie opatrzony symbolem marki emblemat.

Materiał 100% bawełna, G/m 180, Seria: Basic Line

ROZMIARAB
S66 CM47 CM
M71 CM53 CM
L74 CM56 CM
XL75 CM57 CM
XXL80 CM63 CM
3XL82 CM66 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane