Koszulka So Cal 45

„So Cal 45” czyli Południowa Kalifornia, to nazwa nowych koszulek Pitbull z dużym, monochromatycznym nadrukiem pistoletu i łusek. Szara wersja posiada wszytą lamówkę, która chroni szyje przed otarciami. W dolnej części koszulki Pitbull, po lewej stronie oraz na lewym rękawie jest materiałowa naszywka.

Tylna część Użyta do produkcji koszulek Pitbull „So Cal 45” gramatura materiału, została obniżona do 180g/m2, tak, by w sezonie wiosna-lato, była ona komfortowa w noszeniu. Na tylnej części widnieją napisy, w których centrum pojawia się nazwa produktu – So Cal 45. Oprócz szarego, ten model występuje jeszcze w kolorze czarnym, białym i pomarańczowym.
Materiał 100% bawełna.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane