Koszulka Sunlight

Koszulka w kolorze białym z serii Sunlight to propozycja od marki Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. T-shirt jest częścią kolekcji Basic, która stanowi doskonałą bazę do formowania outfitów w miejskim stylu. Produkt stworzono z bawełny o wysokiej jakości, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. W trosce o wygodę zadbano także o właściwą gramaturę materiału (180g/m2), w związku z czym produkt jest idealny do używania także w cieplejsze dni. Z kolei umieszczona od wewnątrz, przy kołnierzu lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Sunlight występują w kilku wariantach kolorystycznych . Klasyczny styl t-shirtu dają delikatne elementy ozdobne. Z przodu, po środku umieszczono nadruk z nazwą marki , a poniżej nad szwem sygnowany emblemat. Tył z kolei posiada ilustrację z motywem Pitbulla oraz nazwą producenta, a wszystko uzupełnia biegnące wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane