Nowość Bestseller

Koszulka TNT

Czerwony t-shrt z serii TNT to jedna z propozycji od Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Produkt pochodzi z kolekcji Basic, która stanowi doskonałą podstawę do kreowania zestawów w miejskim stylu. Koszulkę uszyto z bawełny o wysokiej jakości, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. W trosce o komfort zadbano także o dobrą gramaturę materiału (180g/m2), co sprawia, że koszulka jest idealna do używania także podczas cieplejszych dni. Natomiast wszyta od wewnątrz, pod kołnierzem lamówka chroni przed otarciami.

Koszulki Pitbull z serii TNT występują także w innych kolorach . Standardowy styl produktu zapewniają delikatne zdobienia. Na przodzie, pośrodku na wysokości piersi umieszczono nazwę producenta, poniżej natomiast przy szwie opatrzony znakiem marki emblemat. Tylna część z kolei posiada nadruk z nazwą producenta umiejscowiony przy kołnierzu, a wszystko dopełnia przebiegające wzdłuż linii ramion wyraziste przeszycie.

ROZMIARAB
S68 CM47 CM
M70 CM53 CM
L75 CM57 CM
XL77 CM60 CM
XXL78 CM62 CM
3XL8465 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane