Nowość Bestseller

Koszulka TNT

Żółta koszulka z serii TNT to propozycja od Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która tworzy idealną bazę do kreowania zestawów w streetwearowym stylu. T-shirt stworzono z wysokiej jakości bawełny, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. Chcąc zadbać o komfort zadbano też o należytą gramaturę materiału (180g/m2), dzięki czemu koszulka jest idealna do używania też w cieplejszą pogodę. Za to znajdująca się od wewnętrznej strony, przy kołnierzu lamówka zapobiega przed powstawaniem otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii TNT występują także w innych kolorach . Standardowy wygląd t-shirtu gwarantują subtelne zdobienia. Na froncie, w centralnej części na wysokości piersi zlokalizowano nazwę producenta, a niżej przy dolnym szwie opatrzony symbolem marki emblemat. Tylna część natomiast posiada tekst z nazwą marki umiejscowiony pod kołnierzem, a wszystko dopełnia biegnące wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycie.

ROZMIARAB
S68 CM47 CM
M70 CM53 CM
L75 CM57 CM
XL77 CM60 CM
XXL78 CM62 CM
3XL8465 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane