Koszulka TNT

Jasnozielony t-shirt o barwie burgundowym z serii TNT to jedna z opcji od marki Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która generuje najlepszą podstawę do kreowania zestawów w streetwearowym stylu. T-shirt uszyto z 100% bawełny o wysokiej jakości, dzięki której produkt nie ulega odkształceniom. W trosce o wygodę zadbano też o odpowiednią gramaturę tkaniny (180g/m2), co sprawia, że koszulka jest doskonała do używania także w cieplejszą pogodę. Natomiast umieszczona od wewnętrznej strony, przy kołnierzu lamówka chroni przed powstawaniem otarć.

Koszulki Pitbull z serii TNT dostępne są także w innych kolorach . Standardowy styl produktu dają nienachalne zdobienia. Na froncie, w centralnej części na wysokości klatki piersiowej zlokalizowano nadruk z nazwą producenta, poniżej natomiast nad szwem opatrzoną symbolem marki naszywkę. Tylna część z kolei ma nadruk z nazwą producenta znajdujący się na wysokości karku, a wszystko uzupełnia biegnące wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARAB
S68 CM47 CM
M70 CM53 CM
L75 CM57 CM
XL77 CM60 CM
XXL78 CM62 CM
3XL8465 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane