Nowość Bestseller

Koszulka TNT

T-shirt w kolorze grafitowym z serii TNT to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Produkt wywodzi się z kolekcji Basic, która stanowi świetną bazę do tworzenia zestawów w ulicznym stylu. Koszulkę zrobiono z bawełny o wysokiej jakości, dzięki czemu produkt zachowuje swój fason przez cały czas użytkowania. W trosce o wygodę zadbano też o właściwą gramaturę tkaniny (180g/m2), w związku z czym produkt jest świetny do używania również w cieplejszą pogodę. Natomiast znajdująca się od wewnętrznej strony, tuż pod kołnierzem lamówka zapobiega przed powstawaniem otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii TNT występują także w innych kolorach . Standardowy wygląd produktu gwarantują delikatne zdobienia. Na froncie, w centralnej części na wysokości klatki piersiowej zlokalizowano nadruk z nazwą producenta, a niżej nad dolnym szwem opatrzoną symbolem marki aplikację. Z tyłu natomiast ma nadruk z nazwą marki zlokalizowany pod kołnierzem, a wszystko uzupełnia biegnące wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARAB
S66 CM47 CM
M71 CM53 CM
L74 CM56 CM
XL75 CM57 CM
XXL80 CM63 CM
3XL82 CM66 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane