Kurtka Softshell Midvale

Zawsze dobrze mieć w swojej szafie kurtkę, która będzie dobra na deszcz i wiatr. Właśnie taka jest kurtka Midvale typu softshell od znanego producenta odzieży – Pit Bull West Coast.

Niebieską kurtkę Midvale wyprodukowano z poliestru. Ubranie ma trzy warstwy, dzięki czemu nie tylko nie przemaka i jest wiatroszczelne, ale też oddycha. Dół kurtki i kaptur można dowolnie regulować elastycznymi sznurkami. To samo umożliwiają obecne przy rękawach rzepy. W ubraniu znajdują się zamykane kieszenie – dwie z przodu i jedna na rękawie. Sportowy charakter ubrania podkreślają białe elementy.

Na kapturze znajduje się nadruk z nazwą Pit Bull West Coast. Dodatkowo, logo producenta widać na rękawie, który ozdobiono niewielką naszywką i na nadruku z przodu.

Kurtka Midvale jest dostępna także w innych kolorach.

ROZMIARABC
S69 CM55 CM79 CM
M71 CM57 CM80 CM
L73 CM59 CM81 CM
XL75 CM61 CM82 CM
XXL77 CM63 CM84 CM
3XL79 CM65 CM87 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane