Kurtka Tamarand

Sportowa kurtka Tamarand w czarno-szarym zestawieniu kolorystycznym pochodzi z najnowszej kolekcji odzieży jesienno-zimowej marki Pitbull West Coast. Jest ona odpowiednia dla każdego, kto ceni sobie wygodę i wytrzymałość ubrań.

Górną część kurtki uszyto z wysokiej jakości czarnego nylonu. Dzięki wykorzystaniu tego wytrzymałego materiału, kurtkę można nosić w każdych warunkach atmosferycznych. Chłodniejsze i wietrzne dni nie będą problemem dzięki podszewce i regulowanemu kapturowi. Elastyczne zakończenia ubrania również stanowią ochronę w czasie wiatru.

Dolna część kurtki ma nieco inną strukturę – wykonano ją głównie z bawełny, co podkreśliło sportowy styl ubrania. Pikowanie na kurtce sprawia, że całość stanowi zwartą kompozycję. Kurtkę uszyto w taki sposób, że jest odpowiednia na każdą męską sylwetkę.

Na ramieniu i w górnej części kaptura widoczne jest niewielkie logo producenta. Przód kurtki został ozdobiony nadrukiem z nazwą Pitbull West Coast.

Kurtka Tamarand występuje także w kolorze granatowym.

ROZMIAR ABC
S655569
M665869
L686069
XL706269
XXL716470
XXXL736671

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane